Bilgi Denizi
Bilginin Mavi Yüzü
Tanıtım ve Öneriler

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi Gelen talepler teknisyen ve teknisyen arkadaşlarımıza bildirilir ve istenen adrese kısa sürede ulaşılır. Ayrıca, şirketin başarılı çalışma ekiplerinin yanı sıra son derece teknolojik sistemlerde kullanılan donanıma dikkat çekmiyor. Çalışmalarda teknolojinin kullanılması sayesinde hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarılmıştır.

Beyaz Eşya Servisi

Müşteri potansiyelini arttırmak için yapılması gerekenler arasında müşteri memnuniyeti var. Hizmet sonunda, memnun olan kişilerin aynı firmayı tercih ettiği belirlenmiştir. Beyaz Eşya Servisi Tüm bu önemli noktaların farkında olan Uzun yıllar hizmet vermekte olan Klima Kombi Beyaz Eşya Soğutma Servisi, Özel Servis alanında ilerlemek için çalışmaya devam ediyor.

Doğalgaz kombi ve klima ve beyaz eşya sistemlerinde kullanılan teknolojilerin değişmesi ve yenilenmesi nedeniyle firmamız tarafından verilen eğitimler büyük önem taşımaktadır. Servis ekibimiz birçok farklı noktada hizmet vermeye hazırdır. Hizmetlerimizin kalitesinden yararlanmak isteyenler için Çağrı Merkezi ekibimiz gün boyu hizmetinizdedir.

Kombi Servisi

ECA, DemirDöküm, Baymak, Ariston, Alarko, Arçelik, Buderus, Bosch, Beko, Ferroli, Airfel, Wiesmann, Vaillant … Kombi kazan cihazlarımızı her konuda profesyonel ve deneyimli bir şekilde hizmet veren ve tamir eden teknik bir Kombi Servisi olarak İstanbul’un Avrupa yakasının ilçeleri Kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak 7 gün 24 saat çalışıyoruz. ECA, DemirDöküm, Baymak, Ariston, Alarko, Arçelik, Buderus, Bosch, Beko, Ferroli, Airfel, Wiesmann, Vaillant … evlerinde ısıtma ve sıcak su için kullanılır. .

Tüm işlemler firmamızın garantisi kapsamındadır. Bizim için sitede tamir edilemeyen bir cihaz yoktur. Yalnızca ve cihaz arızası giderildiğinde, sizi rahatsız edebilecek ve zaman ayırabilecekse cihaz atölyeye alınabilir. Ayrıca, cihazlarınızdaki parçaları tamir ve değiştirmeyi gerektiren parçalar mobil servis araçlarımızda mevcuttur. Bu sayede sizlere en hızlı hizmeti sunmayı hedefliyoruz…